Dystrybutor zabawek Orbico Sp. z o.o. Prosimy o zalogowanie do systemu w celu składania zamówień. Logowanie do systemu
Pokaż menu

TARGI ORBICO TOY BIZ DAYS H2 2021

TARGI ORBICO TOY BIZ DAYS H2 2021

 

Z A P R O S Z E N I E


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w targach Orbico Toy Biz Days, które odbędą się w dniach 1-31 sierpnia 2021 roku. Hybrydowa formuła targów umożliwi zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i komfortu. Oferta targowa będzie zaprezentowana przez przedstawicieli handlowych w ramach serii spotkań, których specyfiką będzie bezpośredni kontakt osobisty w Państwa siedzibie lub online (1:1). Nasze spotkania stały się już tradycją i mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do nas również w tym roku. Budujmy razem polski rynek zabawek, dostarczając dzieciom i rodzicom tak potrzebnego nadal uśmiechu.KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA*:

1. Pierwszeństwo dostępu do nowości 2 półrocze 2021 - m.in. T-racers Seria 2, Super Things Powermachines, Influ Heroes, Among Us, Twistshake.

2. Topowe trendy 2021! M.in.: Biedronka i Czarny Kot, Super Mario, Make it Real, Super Things, Moji Pops, Bing, Barbie, Baby Shark, Pokemon, Baby Einstein, Bright Starts, Ingenuity.

3. Wydłużony termin płatności!

4. Atrakcyjne rabaty!Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie zgłoszenia uczestnictwa w targach. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem.KLIKNIJ I ZAREZERWUJ SPOTKANIE!

Rekomendujemy rezerwację spotkania już teraz poprzez wypełnienie krótkiego formularza i ustalenie najbardziej dogodnego dla Państwa terminu! Do zobaczenia wkrótce!

*Szczegóły u Państwa opiekunów.