Dystrybutor zabawek Orbico Sp. z o.o. Prosimy o zalogowanie do systemu w celu składania zamówień. Logowanie do systemu
Pokaż menu

SuperZings

SuperZings to super popularne przedmioty codziennego użytku przekształcone w figurki Superbohaterów i Superzłoczyńców, które ścierają się ze sobą w Kaboom City. Każda z postaci dysponuje specjalną mocą, dzięki której może znaleźć i pokonać przeciwników. SuperZings używają swoich supermocy, chowają się w tajemniczych kryjówkach, ścigają się po ulicach wyjątkowymi pojazdami.

SUPERZINGS 5

SuperZings to przedmioty codziennego użytku przekształcone w fgurki SuperBohaterów i SuperZłoczyńców, które ścierają się ze sobą podczas różnych przygód w Kaboom City. Każda z postaci ma supermoc, która pomaga jej znaleźć przeciwnika lub z nim walczyć. W 5 serii jest ponad 80 fgurek do zebrania, w tym ta rzadka i trudna do znalezienia – Kid Fury.

ZAMÓW

 

REKLAMA TV

Seria SuperZings 5:

● sierpień-wrzesień (5 tygodni)

● październik (2 tygodnie)

● listopad (2 tygodnie)

● listopad/grudzień (3 tygodnie)

W sumie 3000 GRP w drugiej połowie 2020 roku. Kilkanaście kanałów telewizyjnych, m.in. Nickelodeon, Cartoon Network i TVP ABC.

 

WEBISODES

Animacje dla najmłodszych w polskiej wersji językowej na YouTube! Do końca 2020 ukaże się 12 nowych odcinków Przygód SuperZings oraz kilka odcinków specjalnych.

 

INFLUENSERZY

Przy 5 serii SuperZings współpracują z nami najlepsi infuencerzy, m.in. Paweł Malinowski, Miss Aga, Adam TV, Zabawkowicz, Świat Matyldy, Zaczarowany Świat Sary i wielu innych.

 

SAMPLINGI

Od 25 sierpnia 2020 r. dzieci w całej Polsce otrzymają 50 tys. samplingów SuperZings 5, m.in. w salach zabaw, ośrodkach turystycznych i kioskach, w postaci saszetki z jedną figurką.

 

KSIĄŻKI

Książki SuperZings W 2020 r. ukażą się kolejne książki do kolorowania i z naklejkami. Do każdej książki dołączone są figurki lub gadżety SZ 5.

 


 

Gdzie można będzie je spotkać?

 

REKLAMA TV

•kampania TV, kanały dla dzieci, GRP 1500, 24.2-5.4

•kampania TV, kanały dla dzieci, GRP 1200, 4.5-31.5

Seria 4 – 10´ = 300 GRP

Monster Roller Hero 10’ = 400 GRP

Kazoom Lab 10’ = 300 GRP

Tower Power 10’ = 300 GRP

 

 

 

SAMPLINGI

● Od 20 sierpnia dzieci w całej Polsce otrzymają 75 tys. samplingów SuperZings 3, m.in. w salach zabaw, ośrodkach turystycznych i kioskach, w postaci saszetki z jedną figurką.

 

PRASA

SuperZings Magazyn dla dzieci. Do tej pory ukazały się 2 numery, do końca roku kolejne 4. W środku m.in. plakaty, wywiady z YouTuberami, zabawy, krzyżówki i komiksy z przygodami SuperBohaterów! Do gazet dołączone są figurki, maski SuperBohaterów, a od września magnesy z postaciami.

 

KSIĄŻKI

● Jesienią 2019 r. ukażą się dwie książki SuperZings, jedna do kolorowania a druga z naklejkami. Każda z dodatkową, srebrną figurką SuperZings seria 3.

 

 

INFLUENSERZY