Dystrybutor zabawek Orbico Sp. z o.o. Prosimy o zalogowanie do systemu w celu składania zamówień. Logowanie do systemu
Pokaż menu

Spirit

Lucky oraz mustang o imieniu Duch to główni bohaterowie serialu wyprodukowanego przez Netflix DreamWorks Animation - Mustang: Duch wolności.

Bajka opowiada o ich niesamowitych przygodach, które przeżywają wspólnie z innymi rumakami oraz miłośniczkami koni. Jeżeli twoją pociechę zainteresowała ta cudowna animacja, a dodatkowo jednym z jej ulubionych zwierząt są konie to zabawka przedstawiająca Lucky i Ducha z pewnością przypadnie jej do gustu.

        

 

PODEJMIJ WYZWANIE „MUSTANG: DUCH WOLNOŚCI” Z TV PULS

Wyzwania będą trwały przez cały czerwiec 2020. W kolejnych materiałach zobaczymy wyzwania odwołujące się do odcinków serialu.  Zobacz teaser:

 

Więcej info o konkursie. Kliknij i sprawdź!

 

 


 

KAMPANIA TV

Kampania telewizyjna ma zaplanowaną emisję w okresie 17.10.2019-31.10.2019. Spoty będą pokazywane na kanałach:

TVP ABC, Top Kids, Cartoon Network, Boomerang, Polsat JimJam, Da Vinci, Disney Channel, Disney Junior, Nick Jr, Nickelodeon, teleTOON+, Disney XD

 

 

SERIAL W TV

Stała emisja serialu „Mustang: Duch Wolności” na kanałach:

Teletoon+

Zobacz aktualną ramówkę

 

Puls2

Nowość w ramówce. Premiera 16.09.2019!

Zobacz aktualną ramówkę

 

SERIAL NA NETFLIX

Netflix

 

Więcej o filmie zobaczysz na Wikipedia

https://en.wikipedia.org/wiki/Spirit_Riding_Free

 

PREMIERA KINOWA SPIRIT RIDING FREE!

Universal i DreamWorks Animation ogłosiły datę premiery kinowej „Spirit Riding Free”. Animacja pojawi się na dużym ekranie 14 maja 2021 roku!

Wciąż bez tytułu „Spirit Riding Free” jest oparty na serialu DreamWorks Animation Television na Netflix, który sam został zainspirowany nominowanym do Oscara filmem „Spirit: Stallion of Cimarron”. Animowana przygoda kontynuuje opowieść o nierozerwalnej więzi. między dziewczyną a jej dzikim koniem. Seria Netflix obejmuje do tej pory 52 odcinki, z większą ilością treści na temat tej jesieni oraz w 2020 roku. Elaine Bogan („Trollhunters: Tales of Arcadia”, „3 Below”, „Dragons: Race to the Edge”) reżyseruje film, jego producentką jest Karen Foster („How to Train Your Dragon”). Aury Wallington, twórca serii Netflix, pisze scenariusz.

Zobacz więcej
https://variety.com/2019/film/news/universal-dreamworks-animation-films-2021-1203361184/