Dystrybutor zabawek Orbico Sp. z o.o. Prosimy o zalogowanie do systemu w celu składania zamówień. Logowanie do systemu
Pokaż menu

POWER TREADS szybko do celu!

Zbuduj wyjątkowy pojazd POWER TREADS, który z łatwością będzie poruszał się po każdej nawierzchni i bez trudu pokona napotkane na drodze przeszkody.

Zbuduj wyjątkowy pojazd POWER TREADS, który z łatwością będzie poruszał się po każdej nawierzchni i bez trudu pokona napotkane na drodze przeszkody.

Skonstruuj ekstremalną trasę pełną wielu niespodzianek i sprawdź czy Power Treads pokona ją bez trudu. Zbuduj epicki tor z przeszkodami i zaproś kolegów oraz koleżanki do wspólnej zabawy!

 

 

POWER TREADS – TOY OF THE YEAR 2021!

Power Treads jest finalistą w konkursie TOY OF THE YEAR 2021! W ramach kategorii POJAZD ROKU weryfikowano: samochody zabawkowe, ciężarówki, pociągi i inne pojazdy we wszystkich skalach, w tym pojazdy zdalnie sterowane, ale z wyłączeniem jeździków!

Finaliści (117) wszystkich kategorii zostali wybrani spośród 557 nominowanych zgłoszonych przez 205 firm. Osiemnastu sędziów, w tym eksperci ds. Zabawek i zabaw, sprzedawcy detaliczni, naukowcy i dziennikarze, dokonało przeglądu i uszeregowało produkty w kategoriach odpowiadających ich specjalizacjom. Sędziowie uczestniczyli następnie w dyskusji, aby wyłonić finalistów w każdej kategorii. Wzięli pod uwagę kreatywność, projekt, wartość zabawową i marketing każdego produktu.

Wyniki konkursu będzie można poznać po ostatecznym głosowaniu, które odbędzie się 5 stycznia 2021!

 

KLIKNIJ TU I POZNAJ BRAND!