Dystrybutor zabawek Orbico Sp. z o.o. Prosimy o zalogowanie do systemu w celu składania zamówień. Logowanie do systemu

"POKEMON SWORD I POKEMON SHIELD" – LIVE STREAM!

"Pokemon Sword and Shield" trafi na Nintendo Switch już 15 listopada 2019. Tymczasem już w piątek 4 października 2019 możemy podejrzeć świat Pokémon Sword i Pokémon Shield dzięki Pokémon Live Camera Stream! 

       

 

CAŁODOBOWA transmisja zapewnia trenerom możliwość poznania pokemonów znalezionych w regionie Galar

Bellevue, WA - 27 września 2019 r. - The Pokémon Company International i Nintendo ogłosiły, że od piątku 4 października o godzinie 6 rano PDT, trenerzy będą mogli dostroić się do specjalnego 24-godzinnego transmisji na żywo o nazwie Pokémon Live Camera. Transmisja na żywo będzie transmitować materiał z kamery ustawionej w Glimwood Tangle, dziwnym lesie położonym głęboko w regionie Galar w Pokémon Sword i Pokémon Shield. Ci, którzy dostroją się do strumienia, będą mogli obserwować ekologię Pokemonów żyjących w tym lesie, a widzowie mogą nawet zauważyć rzeczy, które ich zaskakują.
 
Trenerzy mogą oglądać Pokémon Live Camera na Pokemon.com/SwordShield, YouTube.com/Pokemon i Twitch.tv/Pokemon od piątku 4 października o 6 rano. PDT do soboty 5 października o 6 rano PDT.
 
Pokémon Sword i Pokémon Shield uruchamiają się 15 listopada 2019 r., Wyłącznie w systemie Nintendo Switch ™. Aby uzyskać więcej informacji o Pokémon Sword i Pokémon Shield, odwiedź Pokemon.com/SwordShield.