Dystrybutor zabawek Orbico Sp. z o.o. Prosimy o zalogowanie do systemu w celu składania zamówień. Logowanie do systemu
Pokaż menu

Aktualności

SuperZings

SuperZings to super popularne przedmioty codziennego użytku przekształcone w figurki Superbohaterów i Superzłoczyńców, które ścierają się ze sobą w Kaboom City. Każda z postaci dysponuje specjalną mocą, dzięki której może znaleźć i pokonać przeciwników. SuperZings używają swoich supermocy, chowają się w tajemniczych kryjówkach, ścigają się po ulicach wyjątkowymi pojazdami.

SCOOBY DOO

SCOOBY DOO

Kot-o-ciaki

Kot-o-ciaki 

Spirit

Lucky oraz mustang o imieniu Duch to główni bohaterowie serialu wyprodukowanego przez Netflix DreamWorks Animation - Mustang: Duch wolności.

ORBICO TOY BIZ DAYS 2020

ORBICO TOY BIZ DAYS 2020

BING (Golden Bear)!

BING (Golden Bear)!

Fly Wheels

Fly Wheels wyglądem przypomina koło pojazdu w sportowym stylu i z pewnością zafascynuje każdego miłośnika szybkich aut. 

Kitten Catfé

To niesamowity świat, w którym serwujemy niespodzianki inspirowane kotami! 

 

to niesamowity świat, w którym serwujemy niespodzianki inspirowane kotami!
   
 

MINNIE MOUSE (Jakks Pacific)

Minnie to ikona stylu, którą dziewczęta mogą podziwiać. Jest słodka, dziewczęca i modna. 

ROLLPLAY – PROWADŹ JAK DOROSŁY!

Czy dziecko może prowadzić auto jak mama czy tata? Dzięki Rollplay i jej oryginalnym innowacjom oraz licencjonowanym produktom – jest to możliwe. 

Harry Potter

Magiczny świat Harrego Pottera jest na wyciągnięcie ręki! Jeden gest czarodziejskiej różdżki przeniesie nas do świata wyobraźni na długie godziny fantastycznej zabawy!

 

Kliknij i zobacz więcej!

MojiPops Party!

MojiPops to kolekcja figurek dla dzieci z wymiennymi buziami wyrażającymi różne emocje: radość, gniew, szczęście lub zaskoczenie. Twarzyczkę każdej figurki można odwrócić, by na drugiej stronie odkryć zupełnie nowy wyraz twarzy.

Czwarta odsłona bestsellerowej kolekcji SuperZings!

SuperZings to przedmioty codziennego użytku, przekształcone w SuperBohaterów i Złoczyńców, którzy ścierają się ze sobą na ulicach Kaboom City. W czwartej serii jest ponad 80 zupełnie nowych postaci do zebrania, w tym Kid Kazoom, czyli ta najtrudniejsza do zdobycia.

#ZOSTAŃ W DOMU i baw się z Pokemon!

Ekscytująca linia figurek, pluszaków i przedmiotów do odgrywania ról i innych zabawek opartych na popularnym serialu animowanym Pokémon! Nowe produkty dostępne już teraz!

BABY SHARK Hand Wash Challenge!

Myjemy ręce z Baby Shark i śpiewamy nową piosenkę łazienkową!

WAŻNE INFORMACJE DLA KLIENTÓW ORBICO TOYS

W tym czasie pełnym wyzwań chcemy mocno wspierać naszych klientów. 

Prima Sugarinas

Pięknie pachnące i wirujące baleriny Prima Sugarinas, ukryte w ślicznym cukierkowym opakowaniu to idealny wybór dla każdej małej artystki!

Rainbocorns

Rainbocorns rodzą się z magicznego połączenia ślicznych elementów. Główne składniki to: tęczowe błyski, cukier, słodkości i inne śliczności. Wylęgają się z tęczowych jaj aby zostać Twoimi nowymi, błyszczącymi i najlepszymi przyjaciółmi! Odkryj niespodziankę, która wykluje się z kolorowego jajka.

Metalions, uratujmy naszą planetę!

Metalions to serial animowany emitowany na 5 kontynentach w 35 krajach! Główni bohaterowie mieszkają w świecie z metalu i potrafią transformować się do innych kształtów. Ta umiejętność zapewnia im mnóstwo fantastycznych przygód!

ORBICO na KIDS’ TIME 19.02.2020-21.02.2020

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME Kids' Time odbędą się w Kielcach już po raz jedenasty. To przegląd najnowszych osiągnięć branży dziecięcej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr. A38, które znajduje się na hali A.