Dystrybutor zabawek Orbico Sp. z o.o. Prosimy o zalogowanie do systemu w celu składania zamówień. Logowanie do systemu

Aktualności

WAŻNE INFORMACJE DLA KLIENTÓW ORBICO TOYS

W tym czasie pełnym wyzwań chcemy mocno wspierać naszych klientów. 

BABY SHARK Hand Wash Challenge!

Myjemy ręce z Baby Shark i śpiewamy nową piosenkę łazienkową!

Harry Potter

Magiczny świat Harrego Pottera jest na wyciągnięcie ręki! Jeden gest czarodziejskiej różdżki przeniesie nas do świata wyobraźni na długie godziny fantastycznej zabawy!

 

Kliknij i zobacz więcej!

Prima Sugarinas

Pięknie pachnące i wirujące baleriny Prima Sugarinas, ukryte w ślicznym cukierkowym opakowaniu to idealny wybór dla każdej małej artystki!

Rainbocorns

Rainbocorns rodzą się z magicznego połączenia ślicznych elementów. Główne składniki to: tęczowe błyski, cukier, słodkości i inne śliczności. Wylęgają się z tęczowych jaj aby zostać Twoimi nowymi, błyszczącymi i najlepszymi przyjaciółmi! Odkryj niespodziankę, która wykluje się z kolorowego jajka.

MojiPops Party!

MojiPops to kolekcja figurek dla dzieci z wymiennymi buziami wyrażającymi różne emocje: radość, gniew, szczęście lub zaskoczenie. Twarzyczkę każdej figurki można odwrócić, by na drugiej stronie odkryć zupełnie nowy wyraz twarzy.

Czwarta odsłona bestsellerowej kolekcji SuperZings!

SuperZings to przedmioty codziennego użytku, przekształcone w SuperBohaterów i Złoczyńców, którzy ścierają się ze sobą na ulicach Kaboom City. W czwartej serii jest ponad 80 zupełnie nowych postaci do zebrania, w tym Kid Kazoom, czyli ta najtrudniejsza do zdobycia.

BING (Golden Bear)!

BING (Golden Bear)!

Metalions, uratujmy naszą planetę!

Metalions to serial animowany emitowany na 5 kontynentach w 35 krajach! Główni bohaterowie mieszkają w świecie z metalu i potrafią transformować się do innych kształtów. Ta umiejętność zapewnia im mnóstwo fantastycznych przygód!

ORBICO na KIDS’ TIME 19.02.2020-21.02.2020

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME Kids' Time odbędą się w Kielcach już po raz jedenasty. To przegląd najnowszych osiągnięć branży dziecięcej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr. A38, które znajduje się na hali A.


Kraina Lodu 2 - Premiera

Wyłącznie w portfolio Orbico znajdują się produkty Jakks Pacific inspirowane nowym filmem. Są to m.in.: lalki, akcesoria czy biżuteria. Każde dziecko będzie mogło na nowo przeżyć swoje ulubione sceny i chwile z niezapomnianej bajki!


 

Moji Pops

Moji Pops

Barbie Głowa do Stylizacji

Barbie Głowa do Stylizacji

KRAINA LODU 2 – WYCZEKIWANA KONTYNUACJA!

Wyłącznie w portfolio Orbico znajdują się produkty Jakks Pacific inspirowane nowym filmem. Są to m.in.: lalki, akcesoria czy biżuteria. Każde dziecko będzie mogło na nowo przeżyć swoje ulubione sceny i chwile z niezapomnianej bajki!
 

Cutetitos Babitos

Nowa kolekcja Cutetitos Babitos - miękkich i zawiniętych w mini kocyko-pieluchę burrito zwierzaczków, które są dostępne w 12 różnych rodzajach (Puppito, Duckito, Racconito, Skunkito, Battito, Chipmunkito, Sheepito, Cattito, Mousito, Giraffito czy Hippotito)!

HEXBUG RING RACER - NOWOŚĆ!

Hexbug Ring Racer to dwukołowy, pierścieniowy pojazd którym można się ścigać, pokonywać przeszkody oraz wykonywać skomplikowane ewolucje.

HEXBUG BOX SUMO – NOWOŚĆ!

Kolejna nowa linia w portfolio Hexbug!

Spirit

Lucky oraz mustang o imieniu Duch to główni bohaterowie serialu wyprodukowanego przez Netflix DreamWorks Animation - Mustang: Duch wolności.

"POKEMON SWORD I POKEMON SHIELD" – LIVE STREAM!

Ekscytująca linia figurek, pluszaków i przedmiotów do odgrywania ról i innych zabawek opartych na popularnym serialu animowanym Pokémon! Nowe produkty dostępne już teraz!

Untamed

Kto z nowej, niesamowitej kolekcji Untamed (WowWee) stanie się Twoim nieodłącznym kompanem?